Piotr Gadziński

Piotr Gadziński

lekarz stomatolog

Absolwent poznańskiej Akademii Medycznej. Lekarz z ponad 30-letnim doświadczeniem.

Specjalnością doktora Piotra jest przede wszystkim protetyka i implanto-protetyka. Jego niezwykły zmysł estetyczny pozwala mu na tworzenie pięknych koron i mostów. Kreuje nowe uśmiechy, a te wśród jego Pacjentów dają mu niesamowitą satysfakcję i motywację do pracy. Swoje kwalifikacje nieustannie podnosi uczestnicząc w licznych kursach implanto-protetycznych.

Jest członkiem wielu towarzystw stomatologicznych. Posiada liczne międzynarodowe certyfikaty potwierdzające jego umiejętności , a także certyfikaty uczestnictwa w corocznych kongresach organizowanych na całym świecie :
– International Association for Dental Research
– European Association of Dental Implantologists (EDI
– International Congress of Oral Implantologist (ICOI)

Piękny uśmiech, zdrowe zęby oraz lepszy komfort życia to cel, który mu przyświeca każdego dnia.

Wierzy, że szczęście w życiu zależy od nas samych i naszych wyborów jakie podejmujemy. W dużym stopniu na nasze poczucie szczęścia wpływa dobre samopoczucie.
Samopoczucie zależy z kolei od zdrowia, w tym od zdrowych i pięknych zębów. I tak doszedł do sensu istnienia Gadzińscy Centrum Stomatologiczne.

Wraz z całą swoją rodziną stworzył miejsce, w którym stara się zwracać uwagę na każdy aspekt komfortu swoich Pacjentów: profesjonalny zespół stomatologów, nowoczesną technologię, miłą rodzinną atmosferę , ale przede wszystkim na profesjonalne i na najwyższym poziomie wykonywanie wszystkich usług stomatologicznych.

Prywatnie pasjonat fotografii, w tym także fotografii przy użyciu specjalistycznego drona, narciarstwa, nurkowania z akwelungiem, rejsów żeglarskich po mazurskich jeziorach , a także jachtami zwiedzając greckie wyspy.