Magdalena Gadzińska-Sawicka

Magdalena Gadzińska-Sawicka

lekarz stomatolog

Studia ukończyła na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 2011. Od tamtej pory nieustannie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych prestiżowych kursach, szkoleniach, a także biorąc udział w wielu międzynarodowych konferencjach stomatologicznych dotyczących najnowocześniejszych metod leczenia.

Najbliższe sercu obszary stomatologii to stomatologia estetyczna – piękne odbudowy szczególnie w odcinku przednim, endodoncja – leczenie kanałowe pod mikroskopem oraz stomatologia zachowawcza. Dbałość o detale, wrażliwość estetyczna, a przy tym czułość na potrzeby Pacjenta to jej główny cel każdego leczenia.

Zawsze zależy jej na profesjonalnym, pełnym zaangażowaniu i życzliwym podejściu do potrzeb Pacjentów. Uśmiech każdego z nich daje największą satysfakcję z wykonywanej pracy. Pragnie, aby piękny uśmiech stał się wizytówka wszystkich Pacjentów. Zdając sobie sprawę, że wielu Pacjentów boi się dentysty zawsze dba o to, aby leczenie odbywało się w przyjaznej i bezstresowej atmosferze.

W wolnych chwilach, których stara się łapać jak najwięcej – spędza czas z rodziną – córeczkami Marysią i Zosią.